“הופעה סוחפת!!” (YNET)   “רבע לאפריקה מסתערים על החזיתות!” (מעריב)
“איזה גרוב מטורף יש להם!” (דידי הררי)   “מקפיץ ביותר!” (TIME OUT)  “​זה פשוט חגיגה!!” (ירון לונדון)
“גרוב משובח ושמחת חיים מדבקת!!” (עכבר העיר)  “הוייב הגיע!! חשתי בו!!” (יוסי חרסונסקי)

רבע לאפריקה
, ההרכב הישראלי המצליח, הספיק להופיע כמעט על כל במה אפשרית ולסחוף אחריו קהל מעריצים הולך ומתרחב בארץ ובעולם. עם שילוב של מוסיקה קצבית,  אתני, גרוב וג’אז-פאנק  הם נחשבים למייסדיי ז’אנר ה”אפראב” בעולם.

רבע לאפריקה מייצרים קולאז’ מוזיקלי מיוחד שלא משאיר את הלב והאוזניים אדישים, מזיז את האגן ופונה לצעירים, מבוגרים וילדים כאחד.

עם שורת סינגלים משובחים וקליפים ויראלים , ההרכב הופיע בכל תכנית טלוויזיה ורדיו בארץ ושיריו הפכו ללהיטים בתחנות הרדיו, פלייליסטים, מיליוני צפיות ביוטיוב מרחבי העולם, ריליסים במדינות שונות ואף 2 תקליטים ביפן.

בשנתיים האחרונות רבע לאפריקה הופיעו בפסטיבלים גדולים בארץ, אירופה, יפן, הד-ליין בפסטיבל זיגט (SZIGET) הגדול ביותר באירופה, ואפילו מול 100 שגרירי האו”ם.
רבע לאפריקה שיתפו ומשתפים פעולה עם מוש בן ארי (מופע משותף), נצ’י נצ‘, קובי אוז, אריאל זילבר, דויד ברוזה, חנן בן ארי, אמדורסקי, יהודית רביץ, אולארצ’יק, אסתר ראדה, אבישי כהן ועוד.
בנוסף, שיחררו את השיר הרשמי של תאגיד השידור “כאן” (עם אליעד נחום), את שיר הנושא של סדרת הטלוויזיה “כיפת ברזל”, את שיר הנושא של משרד החוץ בפרויקט יפן-ישראל ועוד.

האלבום החדש- “פלאפל פופ” מביא וממחיש את הגרוב ואת המהות של רבע לאפריקה – לרקוד כאילו אין מחר, לשחרר את הגוף ואת המחשבות ולהתמסר לגרוב ולקצב ולשמחת החיים.